Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Bylice – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Bylice

Bylice,zachodniopomorskie

399 000 zł590 m² 676,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 447 m²

Do sprzedania dworek otulony zabytkowym parkiem położony pod Pyrzycami idealny pod inwestycje. Nieruchomość usadowiona jest na działce 10447m2 powierzchni. Dworek murowany z cegły z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Podzamcze,Ciechanów(Bylice + 23 km)

2 000 000 zł1 111 m² 1 800,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 409 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w woj. mazowieckim, powiat ciechanowski, miasto Ciechanów, obręb 0030 Podzamcze przy ulicy Sienkiewicza 29a o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł148,21 m² 6 004,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna nieruchomość handlowo-usługowa w centrum Koła idealna dla przedsiębiorców i inwestorów! Przedstawiamy nieruchomość o łącznej powierzchni 148,21 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Dąbie

Dąbie(Bylice + 18 km)

9 000 zł1 670 m² 5,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Do wynajęcia budynek usługowo-mieszkalny o pow. 370 m2, hale o pow. 1300 m2, 1,5 km od A2 blisko Koła. Obecną halę można rozbudować do powierzchni 3000m2. Dodatkowo za odpłatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Koło(Bylice + 12 km)

2 790 000 zł979 m² 2 849,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Przedstawiamy Państwu ogrodzoną nieruchomość komercyjną o łącznej powierzchni działki 4 809 m , zlokalizowana w strefie przemysłowej miasta Koło (woj. wielkopolskie), zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pułtusk

Pułtusk(Bylice + 23 km)

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Niepowtarzalna oferta na sprzedaż kamienica do rewitalizacji, przebudowy w samym centrum starówki w Pułtusku. Kamienica o powierzchni 300m2 z możliwością rozbudowy w górę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nasielsk

Nasielsk(Bylice + 13 km)

40 000 zł2 670 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Do wynajęcia obiekt magazynowy z 2008r. z możliwością prowadzenia funkcji produkcyjnej o łącznej powierzchni ok 2670m2 usytuowany w miejscowości Kosewo (obok Nasielska). Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ciechanów

Śródmieście,Ciechanów(Bylice + 23 km)

8 550 000 zł6 493 m² 1 316,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 699 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Ciechanów, zatwierdzonym Uchwałą Nr 698/LXIX/2023 Rady Miasta Ciechanów z dnia 29.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Gostkowska

Podzamcze,Ciechanów(Bylice + 23 km)

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 148 m²

Adres: ul. Gostkowska 39a, ciechanów Powierzchnia: 400 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 1126/4 i 1126/10 o pow. 4 148 m2 Cena: 15,00 zł/m2 Atuty nieruchomości - Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Andersa

Myślibórz(Bylice + 21 km)

650 000 zł412,83 m² 1 574,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Myśliborza przy Rynku Myślibórz, ul. Władysława Andersa Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Myśliborza,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Myślibórz

Myślibórz(Bylice + 21 km)

4 950 000 zł982 m² 5 040,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Gotowy obiekt inwestycyjny! Atrakcyjnie położony pensjonat z restauracją w Myśliborzu, zlokalizowany bezpośrednio przy plaży jeziora Myśliborskiego idealne miejsce zarówno dla turystów, jak.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij